ayca-gurbuz

Ayça AKTAÇ GÜRBÜZ

Uzm. Klinik Psikolog

ODTÜ psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansımı tamamladım. Halen aynı üniversitede klinik psikoloji doktorasına devam ediyorum. Çalışmalarımda yetişkin ve ergenlerle anksiyete (kaygı) bozuklukları, depresyon, ilişki-iletişim sorunları, akademik sorunlar üzerine BDT, ACT, Şema Terapi uygulamaları ile çalışıyorum.

basak-ormankiran

Başak ORMANKIRAN

Uzm. Psikolog

Ege Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, aynı üniversitede aile danışmanlığı yüksek lisansımı tamamladım. Klinik psikoloji yüksek lisansıma devam ediyorum. Çalışmalarımda yetişkin, ergen ve çocuklarda kaygı bozuklukları, depresyon, yeme bozuklukları, ilişki sorunları ve aile işlevlerinin geliştirilmesi üzerine Bilişsel Davranışçı Terapi uygulamalarıyla çalışıyorum.

kayhan-gurbuz

Kayhan GÜRBÜZ

Uzm. Klinik Psikolog

İstanbul Aydın Üniversitesi psikoloji bölümünü burslu bitirdikten sonra, Université de Bordeaux’da klinik psikoloji ve psikopatoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımda yetişkin ve ergen ruh sağlığı alanında, anksiyete bozuklukları (panik atak, okb, sosyal fobi, genel anksiyete vb), depresyon, öfke kontrolü, ilişki sorunları üzerine, Bilişsel Davranışçı Terapi, ACT ve EMDR terapi uygulamaları ile çalışıyorum.

sinem-pirinali

Sinem PİRİNALI

Uzm. Klinik Psikolog

Ekonomi Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Yakın Doğu Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansı yaptım. Oyun terapisi ve bilişsel terapi uygulamaları ile ağırlıklı olarak okul dönemi ve öncesi çocukların davranış sorunları, zihinsel ve sosyal becerilerin ölçme-geliştirilmesine yönelik uygulamalar ile ergen ve genç yetişkinlerle de çalışmalar yapmaktayım.