İlk seansa özel pskrdv kodu ile %15 indirim!  

Online terapiye ilişkin merak edilenler

Online terapi, kaygı bozuklukları, depresyon, öfke kontrolü, ilişki sorunları gibi yaygın sorunlara etkinliği araştırmalarla kanıtlanmış bir yöntemdir.

Psikolograndevum.com da hizmet veren psikologlar deneyimli psikologlar tarafından mesleki bilgi becerileri ve yetkinleri değerlendirilerek seçilmektedir. 

Psikologlarımızın öz geçmişlerini ve çalışma alanlarını inceleyerek kendinize en uygun psikoloğu seçebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bize ulaşarak psikolog seçimiz için yardım alabilirsiniz.

Kendinizi rahat ifade edeceğiniz bir ortam, iyi bir internet bağlantısı ve bir akıllı telefon ya da bilgisayar ile online terapiye hazırsınız.

Psikolograndevum.com’da hizmet veren tüm psikologlar gizlilik taahhütünde bulunurlar. Seanslar hiç bir şekilde kaydedilmez.

Yurtdışından kredi kartınız ile kendi para biriminizle güvenle ödeme yapabilirsiniz.

En kısa zamanda bir psikologla görüşmek istiyorsanız o anda online olan terapistlerimizden randevu alarak hemen terapiye başlayabilirsiniz.

Randevu saatinizden en az bir gün önce randevu tarihinizi değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. Aynı gün yapılan iptal ve değişiklik talepleri terapi sürecinde bir defaya mahsus değiştirilebilinir. Diğer durumlarda seans gerçekleşmiş sayılır.

İlk Bilen Siz Olun

Üye olarak ücretsiz etkinlikler, eğitim, seminerlerden, web sitemize eklenen yazılardan ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

İletişim

Bizi takip edin:
© Copyright 2023 KiviCare All Rights Reserved.